_Konferencja

Marketing Progress – cykl eksperckich konferencji realizowanych przez MIND oraz e-magazyn, których głównym zadaniem jest edukacja branży marketingowej na temat trendów, wyzwań i inspiracji w wielu aspektach nowoczesnej komunikacji wizerunkowej.

Konferencja Ekspercka Marketing Progress to przestrzeń wymiany doświadczeń i wiedzy, zarówno pomiędzy uczestnikami, jak i prelegentami, którzy także aktywnie uczestniczą w konferencji. Wspólnie z prelegentami przygotowujemy dla Ciebie solidną dawkę wiedzy i inspiracji. Jeśli na co dzień zajmujesz się profesjonalnie komunikacją marketingową, zależy Ci na rozwoju Twoich umiejętności i oczekujesz od spotkania znacznie więcej niż tylko wytartych sloganów, to jesteś w dobrym miejscu.

Za nami już 5 edycji Marketing Progress. Pierwsze spotkanie specjalistów praktyków z zakresu event marketingu odbyło się w 2013 r. Kolejna edycja związana była ze skutecznymi strategiami marketingowymi, natomiast trzecia konferencja została poświęcona zagadnieniom z pogranicza marketingu i sprzedaży. W 2016 r. skupiliśmy się na nowej roli marketingu w zmieniającym się świecie, a podczas piątej edycji w centrum uwagi postawiliśmy klienta i jego potrzeby.

18-19 października 2018 spotkamy się we Wrocławiu po raz szósty, wracając do nieco zapomnianych podstaw marketingu i poznamy nowe sposoby na wykorzystanie klasycznych narzędzi marketingowych. Bądź tam z nami!

Regulamin Konferencji „Marketing Progress VI”

 

Kup bilety
na konferencję!

899 PLN

Kup bilet