Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Wydarzenia

I Love Marketing℠ Special Edition | Online | 20-23.04.2021

Format wydarzenia: konferencja online
Termin: 20-23.04.2021, godz. 11:00 – 15:00
Forma uczestnictwa: wydarzenie płatne

Opis wydarzenia:

Już w kwietniu odbędzie się kolejna edycja konferencji pod szyldem #ilovemkt – Love Marketing℠ Special Edition. Ta jednak istotnie będzie wyjątkowa – bo w zupełnie nowej formule, będąca novum na rynku eventów marketingowych! Choć spotkanie odbędzie się online – na miarę obecnych restrykcji – to jednak nie zabraknie interakcji typowych dla tradycyjnych spotkań.

Czym ta edycja będzie się odróżniać od poprzednich, oprócz zaproszenia jedynie top of the top polskich prelegentów z branży marketingowej?

  • Spotkania online będą miały miejsce przez 4 kolejne dni, po 4 godziny.
  • Będą odbywać się w studiu organizatora – każdego dnia będzie odtwarzanych 5 prelekcji (nagranych wcześniej przez profesjonalistów, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi – ponieważ dla organizatorów ważna jest zarówno merytoryka, ale i jakość prezentowanych publiczności materiałów)
  • Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentów występujących w studiu danego dnia.
  • Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.

To nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo – tego nie można przegapić!

Prelegenci:

Janina Bąk
Paweł Tkaczyk
Maciej Lewiński
Tomasz Palak
Kamil Kozieł
Tomasz Manikowski
Piotr Bucki
Michał Sadowski
Jakub Biel
Michał Matysiak
Kamil Bolek
Magdalena Urbaniak
Artur Jabłoński
Barbara Stawarz-García
Maciek Budzich
Łukasz Chwiszczuk
Marcin Radziwoń
Dagmara Pakulska

Organizatorzy:

Organizatorem wydarzenia jest Sprawny Marketing oraz Jakub Biel

Sprawny Marketing to największy magazyn o marketingu w Polsce, organizator ogólnopolskiego cyklu szkoleń, które z sukcesem edukują kilka tysięcy osób rocznie, a także konferencji #ilovemkt, która dwa razy do roku gromadzi najlepszych polskich ekspertów ze świata marketingu i przedstawicieli znaczących firm.

Jakub Biel to z kolei specjalista od niestandardowych kampanii reklamowych i kreatywnych akcji w internecie. O tym wszystkim opowiada jako wykładowca na wielu uczelniach w Polsce i na największych konferencjach.

Rejestracja: https://sprawnymarketing.pl/konferencja/

NEWSLETTER

Przeczytaj również

Poradniki

Wybór ścieżki kariery jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Podejmując ją, warto kierować się nie tylko talentem, ale również tym, jakie są trendy...

Poradniki

Firmy prześcigają się w pozyskiwaniu nowych klientów, a także utrzymywaniu dobrych relacji z tymi, z którymi już współpracują. Skuteczną pomocą w działaniach nastawionych na...

Poradniki

Większość społeczeństwa to wzrokowcy, a w dodatku wszyscy obecnie żyjemy bardzo szybko, przyjmując nadmierną ilość bodźców i informacji. Zewsząd otaczają nas szybko przewijające się...

Poradniki

Każda osoba prowadząca swoją działalność w sieci prędzej czy później spotka się z terminem big data. Mamy tu do czynienia z ogromną ilością informacji....