Połącz się z nami

Cześć, czego szukasz?

Wydarzenia

I Love Marketing℠ Special Edition | Online | 20-23.04.2021

Format wydarzenia: konferencja online
Termin: 20-23.04.2021, godz. 11:00 – 15:00
Forma uczestnictwa: wydarzenie płatne
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2567373936888116

Opis wydarzenia:

Już w kwietniu odbędzie się kolejna edycja konferencji pod szyldem #ilovemkt – Love Marketing℠ Special Edition. Ta jednak istotnie będzie wyjątkowa – bo w zupełnie nowej formule, będąca novum na rynku eventów marketingowych! Choć spotkanie odbędzie się online – na miarę obecnych restrykcji – to jednak nie zabraknie interakcji typowych dla tradycyjnych spotkań.

Czym ta edycja będzie się odróżniać od poprzednich, oprócz zaproszenia jedynie top of the top polskich prelegentów z branży marketingowej?

  • Spotkania online będą miały miejsce przez 4 kolejne dni, po 4 godziny.
  • Będą odbywać się w studiu organizatora – każdego dnia będzie odtwarzanych 5 prelekcji (nagranych wcześniej przez profesjonalistów, przygotowanych w wysokiej jakości montażu, z dodatkowymi elementami wizualnymi – ponieważ dla organizatorów ważna jest zarówno merytoryka, ale i jakość prezentowanych publiczności materiałów)
  • Wystąpienia będą przeplatane żywymi, merytorycznymi i dynamicznymi rozmowami prelegentów występujących w studiu danego dnia.
  • Ponadto, każdy uczestnik będzie miał możliwość dołączenia do tej dyskusji poprzez zadanie pytania, a nawet… połączenie telefoniczne.

To nowoczesny, dynamiczny i interaktywny marketingowy program na żywo – tego nie można przegapić!

Prelegenci:

Janina Bąk
Paweł Tkaczyk
Maciej Lewiński
Tomasz Palak
Kamil Kozieł
Tomasz Manikowski
Piotr Bucki
Michał Sadowski
Jakub Biel
Michał Matysiak
Kamil Bolek
Magdalena Urbaniak
Artur Jabłoński
Barbara Stawarz-García
Maciek Budzich
Łukasz Chwiszczuk
Marcin Radziwoń
Dagmara Pakulska

Organizatorzy:

Organizatorem wydarzenia jest Sprawny Marketing oraz Jakub Biel

Sprawny Marketing to największy magazyn o marketingu w Polsce, organizator ogólnopolskiego cyklu szkoleń, które z sukcesem edukują kilka tysięcy osób rocznie, a także konferencji #ilovemkt, która dwa razy do roku gromadzi najlepszych polskich ekspertów ze świata marketingu i przedstawicieli znaczących firm.

Jakub Biel to z kolei specjalista od niestandardowych kampanii reklamowych i kreatywnych akcji w internecie. O tym wszystkim opowiada jako wykładowca na wielu uczelniach w Polsce i na największych konferencjach.

Rejestracja: https://sprawnymarketing.pl/konferencja/

NEWSLETTER

Przeczytaj również

Poradniki

SEO – co to jest? To pojęcie, które na zmianę pojawia się w kontekście doniesień o śmierci tej dziedziny marketingu internetowego i doniesień o jej...

Poradniki

Co łączy Times Square, drogę do Zakopanego i wideo na YouTube? Reklama, a brutalnie rzecz ujmując, jej nadmiar. Nasycenie przestrzeni publicznej, mediów i internetu...

Wydarzenia

Format wydarzenia: wydarzenie publiczne Termin: 13.03.2021, godz. 12:30 Miejsce: Strefa Kultury Wrocław Forma uczestnictwa: wydarzenie płatne – całość na cele charytatywne Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/126321561937117...

Wydarzenia

Format wydarzenia: webinar Termin: 12.01.2021, godz. 19:00 Forma uczestnictwa: wydarzenie darmowe Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/234271764753002 Opis wydarzenia: Już 12 stycznia odbędzie się spotkanie z wyjątkowym...